Kontakt

Siedziba:
EnergySun Sp. z o.o.
05-270 Marki
al. Piłsudskiego 53

Biuro handlowe:
ul. Lisa Kuli 7, Marki
tel. 784-22-88-08
email: biuro@energysun.pl
Czynne:
Pn.-Pt. 9:00-17:00


Dział serwisu:
email: serwis@energysun.pl

NIP: 125 132 51 48
REGON: 015775844
KRS: 0000217106
Nr konta:
32 10501012 1000009030077094

Fotowoltaika dla firm

18

Korzyści inwestycji w systemy Fotowoltaika

 

W przypadku pojawiającej się na horyzoncie możliwości polepszenia swoich warunków życia, z reguły nie wahamy się i ryzykujemy podjęcie decyzji o zmodyfikowaniu dotychczasowych przyzwyczajeń. Dodatkowo, kiedy możemy zredukować nieco koszta związane zarówno z eksploatacją w obrębie życia prywatnego, jak również kosztów związanych z utrzymaniem swojej działalności, nie zastanawiamy się długo. Najprostszym a zarazem bardzo zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem wpływającym na oszczędność i dbałość o środowisko naturalne, będzie zmiana obecnej formy pobierania prądu elektrycznego i zainwestowanie w montaż paneli fotowoltaicznych. Zobacz, jakie zalety może przynieść profesjonalna fotowoltaika dla firm.

19

 

Najważniejsze zalety: Fotowoltaika dla firm

 

Z pewnością dokładnie wiesz, że będąc właścicielem firmy, oprócz zajęcia się właściwym biznesem, musisz zadbać o szereg dodatkowych elementów, które zapewnią Ci możliwość na jego prowadzenie. Będąc w posiadaniu całego budynku, warto zastanowić się nad montażem paneli słonecznych, które pozwolą na wytwarzanie energii elektrycznej całkowicie za darmo. Dzięki temu uzyskasz niższe rachunki za energię, będziesz mógł odliczyć wartość VAT-u od samej instalacji, zapewnisz sobie możliwość wliczenia ceny samego montażu paneli solarnych do całej wartości budynku, dodasz dodatkową amortyzację do budowli, zapewnisz sobie niższe koszty zamówienia przydziału mocy i brak dodatkowych opłat za jego przekroczenie. Co najważniejsze jednak, zapewnisz znaczne obniżenie dwutlenku węgla na terenie posiadłości, a co za tym idzie, poprawę życia jej pracowników i mieszkańców.

Photovoltaic

 

Najważniejsze zalety: Fotowoltaika nie tylko dla firm.

 

Dla każdego, kto przechodzi do własnego gospodarstwa i zdecydował się wybudować dom jednorodzinny powinien wziąć pod uwagę alternatywę ekologicznego i darmowego pozyskiwania energii elektrycznej dla swojej rodziny. Dlaczego? Obniżysz wtedy swoje rachunki za energię, oraz zyskasz stały dochód jeśli zdecydujesz się na sprzedaż nadwyżki energii do sieci energetycznej. Najważniejszą zaletą bez wątpienie jednak będzie znaczny wkład w ochronę środowiska oraz zredukowanie emisji CO2 Przekonaj się, że wybór odpowiednich paneli fotowoltaicznyh oraz dokładna instalacja w Twoim domu lub firmie zapewnią Ci znaczną redukcję kosztów i skuteczność w generowaniu prądu na długie lata. Zapraszamy do oferty!

1

Zapraszamy do udziału w programie redukcji kosztów energii elektrycznej w Państwa firmie. Oferujemy obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej poprzez budowę instalacji fotowoltaicznej wraz z rozwiązaniami technicznymi dedykowanymi danej firmie.
Inwestor z produkcji energii, z instalacji fotowoltaicznej uzyskuje następujące korzyści:

 • obniża rachunki za energię zużytą na własne potrzeby
 • uzyskuje stały dochód w przypadku sprzedaży nadwyżki energii do sieci energetycznej
 • przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego poprzez redukcję emisji CO2 do atmosfery.

Dachy zakładów produkcyjnych, hal, wiat, zadaszeń, marketów, fabryk oraz wolne tereny miedzy obiektami to idealne miejsce dla instalacji fotowoltaicznych. Proponujemy także budowę „pod klucz” tzw. hal energetycznych, w których zyski z produkcji i sprzedaży energii elektrycznej do sieci pokrywają w całości lub w części koszty obsługi kredytowej.

Wartości dodane dla firm:

 • odliczenie VAT-u od wartości instalacji
 • amortyzacja ( 10 lat )
 • możliwość wliczenia ceny instalacji w wartość projektu/hali ( podniesienie wartości )
 • częściowa spłata kredytu z produkcji energii ( niższy rachunek za energię )
 • możliwość pozyskania dotacji, pożyczek z umorzeniem (obniżenie CO2, poprawa życia
  mieszkańców, innowacyjna gospodarka, inne programy lokalne, itd. )
 • niższe koszty zamówienia przydziału mocy
 • brak kar/wyższych cen za energię za przekroczenie przydziału mocy

Przykład : rachunek za energię elektryczną wynosi 2 000 zł miesięcznie co daje zużycie 3 390 kWh (przy stawce 0,59zł/kWh) – oznaczone na wykresie jako „średnie zużycie” a produkcja energii elektrycznej w poszczególnych miesiącach w zależności od mocy instalacji fotowoltaicznej.

05