Kontakt

Siedziba:
EnergySun Sp. z o.o.
05-270 Marki
al. Piłsudskiego 53

Biuro handlowe:
ul. Lisa Kuli 7, Marki
tel. 784-22-88-08
email: biuro@energysun.pl
Czynne:
Pn.-Pt. 9:00-17:00


Dział serwisu:
email: serwis@energysun.pl

NIP: 125 132 51 48
REGON: 015775844
KRS: 0000217106
Nr konta:
32 10501012 1000009030077094

Instalacje fotowoltaiczne Warszawa

Miejsca na instalacje fotowoltaiczne

 

Na niezawodność działania wybranych ogniw i paneli fotowoltaicznych, bezpośrednio wpływa odpowiedni montaż całej instalacji. Aby tego dokonać, nie warto podchodzić do tematu całkowicie nieprzygotowanym i zdać się na uśmiech losu. Odpowiednie założenie całej instalacji zapewni nam długoletnie użytkowanie oraz skuteczność w generowaniu energii elektrycznej i cieplnej.

 

Najpopularniejszym miejscem do założenia instalacji fotowoltaicznych od zawsze były dachy budynków. Pokrycie wierzchu Twojego domu, budynku gospodarczego, przybudówki, czy innego miejsca użytkowego, to niewątpliwie najwygodniejszy sposób na uzyskanie odpowiedniego kąta padania promieni słonecznych, a w rezultacie wystarczającej ilości wygenerowanego prądu.

 

Alternatywą, w przypadku posiadania mniej tradycyjnych poszyć, będzie zorganizowanie kilku zewnętrznych źródeł. W tym przypadku, doskonałym pomysłem będzie szereg stojaków z płaskim nachylonym zakończeniem, które zostaną zamontowane w bliskiej odległości od budynku. Jeśli jednak nie możesz pozwolić sobie na takie rozwiązanie, dodaj ogniwa fotowoltaiczne na elewacjach, oknach, a także wewnętrznych i zewnętrznych żaluzjach, mocniejszych roletach, czy na wszelkiego rodzaju dodatkowych wolno stojących konstrukcjach. To miejsca, w których systemy fotowoltaiczne działają w sposób poprawny.

12
25

Kto powinien wykonać instalacje fotowoltaiczne?

 

Oczywiście samych robót związanych z odpowiednim założeniem wybranych paneli fotowoltaicznych możesz dokonać samodzielnie. Nie warto jednak przystępować do prac bez wcześniejszego zgłębienia zagadnień związanych z fotowoltaiką lub jeśli nigdy nie miałeś styczności z tego typu pracami. Po przebyciu podstawowego szkolenia montaż mniejszych instalacji nie powinien stanowić problemu, jednak dla każdego początkującego posiadacza większych i bardziej zaawansowanych paneli słonecznych, niezbędna będzie możliwość konsultacji z grupą specjalistów. Doskonale,jeśli będzie można, dodatkowo, od razu zamówić u nich fachową usługę. Z pewnością pozwolisz sobie wówczas na oszczędność zarówno czasu, jak i swojej energii.

 

Mazowieckie to województwo, na którym zlokalizowany jest Twój budynek? Nie zwlekaj i pozwól nieco odetchnąć Twojemu portfelowi. Instalacje fotowoltaiczne znacznie redukują koszty związane z pobieraniem energii elektrycznej. Wystarczy jedynie zainwestować w wysokiej jakości system paneli oraz skorzystać z usług doświadczonej firmy zajmującej się ich montażem. Wówczas, osiągnięcie wymarzonego rezultatu i skuteczna praca całej instalacji będzie gwarantowana!

 

Energy Sun Warszawa – zaprasza do sprawdzenia naszej oferty!