Kontakt

Siedziba:
EnergySun Sp. z o.o.
05-270 Marki
al. Piłsudskiego 53

Biuro handlowe:
ul. Lisa Kuli 7, Marki
tel. 784-22-88-08
email: biuro@energysun.pl
Czynne:
Pn.-Pt. 9:00-17:00


Dział serwisu:
email: serwis@energysun.pl

NIP: 125 132 51 48
REGON: 015775844
KRS: 0000217106
Nr konta:
32 10501012 1000009030077094

Panele fotowoltaiczne Warszawa

Panele słoneczne – oferta dla klientów z Warszawy

 

Panele fotowoltaiczne to kluczowy element, wchodzący w skład całego systemu odpowiadającego za przemianę promieni słonecznych w energię elektryczną. Dzięki temu, że Fotowoltaika, a więc dziedzina zajmująca się zagadnieniem odnawialnych źródeł energii, to tak bogata technologicznie nauka, składające się na cały jej system generowania prądu urządzenia, to z jednej strony elementy o zaawansowanej technologii, z drugiej zaś sprzęty prezentujące łatwy do wytłumaczenia mechanizm działania. Wspomniane wyżej panele fotowoltaiczne tworzą zestaw, który niemal w całości odpowiada za proces generowania energii. Ich działanie nie jest skomplikowane, a efekt, o czym będziesz mógł się niedługo dowiedzieć wybierając nasze usługi – w pełni zadowalający.

32
37

Panele fotowoltaiczne Mazowieckie – czego powinieneś oczekiwać?

 

Panele słoneczne Warszawa, których montażu podejmujemy się już od wielu lat, wyróżnia wysoka jakość, pomyślne przejście wielu testów oraz niezawodność samego działania. Dodatkowo, to bardzo wygodna i całkowicie ekologiczna alternatywa generowana energii, dzięki której, być może, już nigdy nie będzie potrzebował powrócić do tradycyjnej formy pozyskiwania prądu elektrycznego.

 

Energy Sun zobowiązuje się do profesjonalnej i w pełni rzetelnej usługi monterskiej oraz kompleksowego doradztwa w przypadku wyboru paneli słonecznych. Jeszcze przed pracami w postaci samej instalacji, panele fotowoltaiczne Warszawa zyskują całościowe przygotowanie strategiczne. Prace te dotyczą, między innymi, wyboru tego, jaki panel powinien zostać przyporządkowany do cech architektonicznych danego budynku, jaką określony moduł instalacyjny powinien posiadać wielkość i moc, a także szczegółowe rozplanowanie umiejscowienia paneli.

To, co jesteśmy w stanie zaoferować, to także jasne określenie sposobu założenia samej instalacji oraz szeregu działań związanych z rodzajami jej mocowania. Nasz zespół specjalistów przygotuje również kompletną symulację wielkości generowanego prądu oraz sytuacji zacienienia, prezentując pracę paneli fotowoltaicznych, na przykład jeśli w otoczeniu znajdą się wysokie drzewa, bliskie sąsiedztwo domostw, czy innych budynków.

 

Po tak przygotowanym wstępnym raporcie jesteśmy gotowi do działania. Dzięki temu, że posiadamy jednych z najlepszych fachowców z branży, nasza praca przebiega profesjonalnie, szybko i sprawnie.

Panele fotowoltaiczne – różne rodzaje

 

Dodatkowo, co warto wiedzieć, obecnie rozróżnia się kilka rodzajów systemów solarnych:

  • monokrystaliczne
  • polikrystaliczne
  • zbudowane z krzemu amorficznego oraz
  • stworzone z ogniw CdTe i ogniw CIGS

 

Z powyższego zestawienia najbardziej skuteczne są panele słoneczne monokrystaliczne. Najpopularniejszymi i najczęściej wybieranymi przez Klientów natomiast są panele typu polikrystalicznego.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie lub skontaktuj się z nami telefoniczne i dowiedz się więcej o możliwościach montażu paneli fotowoltaicznych zarówno w Twoim domu, jak i innej zarządzanej przez Ciebie instytucji. Energy Sun Mazowieckie zaprasza!

p3-01