Kontakt

Siedziba:
EnergySun Sp. z o.o.
05-270 Marki
al. Piłsudskiego 53

Biuro handlowe:
ul. Lisa Kuli 7, Marki
tel. 784-22-88-08
email: biuro@energysun.pl
Czynne:
Pn.-Pt. 9:00-17:00


Dział serwisu:
email: serwis@energysun.pl

NIP: 125 132 51 48
REGON: 015775844
KRS: 0000217106
Nr konta:
32 10501012 1000009030077094

Oświetlenie zewnętrzne, uliczne oraz tunelowe

OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE, ULICZNE ORAZ TUNELOWE

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór lamp LED drugiej oraz trzeciej generacji energooszczędnego oświetlenia zewnętrznego oraz tunelowego.

Ze względu na unikalność każdego projektu, oświetlenie zewnętrzne dobieramy do projektu według potrzeb klientów oraz obowiązujących norm. W przypadku  Państwa zainteresowania oświetleniem zewnętrznym prosimy o kontakt, nasi specjaliści na podstawie wizji lokalnej danego miejsca przygotują projekt wraz z ofertą handlową.

Poniżej przedstawiamy jedynie zarys oświetlenia zewnętrznego, będącego w naszej ofercie.

Seria lamp ulicznych LED STREET jest drugą generacją energooszczędnych lamp ulicznych LED o wysokiej skuteczności źródła światła do oświetlenia tradycyjnego ulic, parków, alejek. Nowoczesny moduł 4×6 LED z podwójną soczewką firmy amerykańskiej CREE w porównaniu do poprzedniej generacji lamp podniósł wydajność strumienia świetlnego lampy o 20% i zmniejszył pobór energii o 20%. Istnieje możliwość sterowania światłem, czasem świecenia według potrzeb klienta. W tej serii rozróżniamy lampy Mini i Standard. Wszystkie  produkty z naszej oferty uzyskały certyfikaty CE i RoHS.

Seria lamp ulicznych LED STREET S jest trzecią generacją energooszczędnych lamp ulicznych LED o wysokiej skuteczności źródła światła do oświetlenia tradycyjnego ulic, parków, alejek. Nowoczesny moduł LED firmy amerykańskiej CREE podniósł wydajność strumienia świetlnego lampy, obniżył temperaturę i zmniejszył pobór energii. Jest to obecnie najnowsze rozwiązanie na rynku LED. Istnieje możliwość sterowania światłem (sterownik ściemniania 0-10V), czasem świecenia według potrzeb klienta. Wszystkie nasze produkty uzyskały certyfikaty CE i RoHS.

Lampy tunelowe LED to nowy, energooszczędny produkt, który wykorzystuje wysokiej mocy diody LED jako źródła światła. Lampa LED Tunel wykonana jest ze stopu aluminium. Obiektyw lampy wykonany jest z materiału – wysokiej jakości modułu przejrzystego poliwęglanu, który jest bardzo pyłoszczelny i wodoodporny. Cały produkt jest bezpieczny, niezawodny i ma niskie zużycie energii oraz długą żywotność. LED Tunel , jest odpowiedni do stosowania w miejscach publicznych, takich jak otwarte place, tunele i drogi. Może być bezpośrednio zasilany prądem o mocy 100-240 VAC. Można go zainstalować w bardzo prosty sposób. Spektrum światła LED Tunel  nie ma promieni ultrafioletowych i podczerwonych. Również nie emituje ciepła, nie ma żadnego promieniowania. Wszystkie nasze lampy oświetlenia Tunelowego LED posiadają certyfikaty CE.

Na Państwa życzenie możemy przesłać karty katalogowe w/w LAMP LED – napisz:  serwis@energysun.pl