NASI PARTNERZY BIZNESOWI

Firma Dom Inwestycji PL to nasz partner biznesowy, który pomaga naszym Klientom w optymalizacji kosztów związanych z wydatkami energetycznymi. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić cały Zespół Domu Inwestycji, który każdego Klienta traktuje profesjonalnie, w zindywidualizowany sposób. Dom Inwestycji posiada rozwiązania zarówno dla ludzi z niewielkim kapitałem jak i z potężnym portfelem, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym zaufanym partnerem: https://dipl.pl


BMCG Software jest naszym partnerem logistycznym, dzięki któremu kompleksowo zarządzamy przesyłkami pocztowymi, kurierskimi i drobnicowymi w serwisie krajowym i międzynarodowym, za pomocą oprogramowania Shipping Manager – Narzędzia #1 w logistyce wielokanałowej.

Jako kilkuletni użytkownik programu Shipping Manager , z pełną odpowiedzialnością polecamy to narzędzie, które dedykowane jest wszystkim nadawcom, korzystającym z usług kilku przewoźników, w tym firm kurierskich, pocztowych i paczkomatowych, dostarczających za ich pośrednictwem towary do swoich kontrahentów. Aplikacja to nie tylko program do współpracy z różnymi przewoźnikami ale to również niezawodnie narzędzie wspierające i optymalizujące cały proces obsługi zamówień na każdym etapie jego realizacji, począwszy od koszyka w e-sklepie, przez obsługę w magazynie a na doręczeniu kończąc.

Wspierając naszych Polskich Partnerów zachęcamy do kontaktu i użytkowania oprogramowania SHIPPING MANAGER WSZECHSTRONNEGO SYSTEMU ZORIENTOWANEGO NA POTRZEBY NOWOCZESNEJ LOGISTYKI.”

Link do kontaktu | Link do aktualności | Link do filmu